ما با ارایه انواع خدمات فناوری اطلاعات، در مراحل مختلف
راه اندازی کسب و کار در کنار شما خواهیم بود.

۸سال تجربه در حوزه فناوری اطلاعاتاطلاعات
درباره ی داستان های موفقیت ما بیشتر بدانید.
شرکت توسعه تجارت الکترونیک کلبه از سال 93 با هدف ایجاد اپلیکیشن های کاربردی و ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی شروع به فعالیت نمود و در سال 94 به صورت رسمی در اهواز به ثبت رسید. این شرکت در سال 95 موفق به ورود به پارک علم و فناوری خوزستان گردید. این شرکت در تلاش است با ارائه مشاوره های دقیق و همفکری در زمینه ایده های اولیه کارفرمایان و همچنین کمک به امکان سنجی و ارائه راه حل‌های مناسب و مقرون به صرفه ، هزینه راه اندازی کسب و کار را کاهش داده و در نهایت با پیاده سازی و ساخت اپلیکیشن های کاربردی ، سریع و بروز، به کارفرمایان برای راه اندازی هرچه سریع تر سامانه های خود کمک کند. ما در این مدت اندک از شروع فعالیت خود در زمینه های مختلف و تکنولوژی های مختلف ساخت اپلیکیشن ها ورود کرده ایم و همواره از چالش های جدید تر و تکنولوژی های بروز در این حوزه استقبال کرده و میکنیم.

برخی از مجوز های ما

گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی
دانلود
گواهی عضویت در سازمان نظام صنفي رايانه اي استان خوزستان
دانلود
گواهی مجوز واحدهای فناوری پارک علم و فناوری خوزستان
دانلود
گواهی دانش بنیانی (سال 96-98)
دانلود
چالش ها فرصتی برای تغییر کردن است.

پروژه های انجام شده ما را بررسی کنید.

توسعه تجارت الکترونیک کلبه

چشم انداز
چشم انداز این مجموعه تولید اپلیکیشن ها و سایت های با کیفیت و ارتقا کیفیت اپلیکیشن های داخلی می باشد.
مأموریت
ماموریت شرکت توسعه تجارت الکترونیک کلبه کمک به صاحبین ایده و کسب و کارها جهت راه اندازی اپلیکیشن ها و سایت های پویا، بروز، سریع و کاربردی می باشد.
ارزش ها
این شرکت همواره کارآمدی نیروی انسانی و متخصص و همچنین رضایت مندی مشتریان و و مسئولیت های اجتماعی را به عنوان ارزش های خود تلقی می کند.
سرعت بالا
سعی ما همواره طراحی سایت و اپلیکیشن های موبایل در سریعترین زمان ممکن بوده و در انجام پشتیبانی سامانه ها همیشه تغییرات را در سریع ترین زمان اجرایی میکنیم.
دقت بالا
اپلیکیشن های ما با فرآیند های خودکار (CI/CD) و همچنین نیروی انسانی متخصص مورد تست و آزمایش قرار گرفته و ساخت اپلیکیشن ها با کمترین باگ و کیفیت بالا در اولویت های همیشگی ما می باشد.
رضایت مشتریان
رضایت مشتریان برای ما نسبت به هر چیز دیگری اولویت دارد. قریب به اتفاق مشتریان ما از کیفیت اپلیکیشن های این شرکت رضایت کامل داشته به طوری که تا کنون برای برخی از آنها چندین پروژه را راه اندازی کرده ایم.
+30
مشتری راضی
+40
پروژه ی تمام شده
+5
کارشناسان ماهر