سوالات متداول

پس از اینکه ایده خود را با ما درمیان گذاشتید جلسات مشاوره ای با یک دیگر خواهیم داشت و درباره ایده شما صحبت خواهیم کرد. در صورت نهایی شدن ایده اپلیکیشن های مورد نیاز برای شما را تولید خواهیم کرد.

ما به صورت تخصصی، اپلیکیشن های موبایل برای تلفن های هوشمند و همچنین وبسایت های واکنش گرا تولید می کنیم. پروژه های ما را اینجا ببیند

پس از ارائه ایده از سمت شما و جلسات برررسی آن ایده ، یک پروپزال برای طرح پیشنهادی آماده می شود که شامل نحوه پیاده سازی ، بخش های سامانه ، زمان بندی و هزینه اجرای پروژه خواهد بود. پس از تایید پروپزال توسط شما فرایند تولید برنامه ها آغاز شده و طبق زمان بندی های اعلام شده نسخه های مختلف تحویل می گردد.

بله
جلسات مشاوره ای ابتدایی که برای بررسی ایده شما انجام خواهد پذیرفت به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

شرکت ما برای گوشی های اندروید (android) و آیفون (iOS) برنامه تولید میکند. همچنین اپلیکیشن های pwa نیز با قابلیت اجرا در بستر مرورگر و بر روی همه گوشی های هوشمند و کامپیوترهای خانگی نیز تولید می کنیم. پروژه های ما را اینجا ببیند

همان طور که گفته شد یکی از خدمات ما ساخت اپلیکیشن های pwa می باشد. این اپلیکیشن ها در بستر مرورگر (chrome) اجرا میشوند و ظاهر و عملکردی برابر با اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی دارد.

از مزایای pwa می توان به امکان اجرای آن در هر گوشی هوشمند و یا کامپیوتر که دارای مرورگر اینترنت باشد اشاره کرد و از این بابت هزینه ساخت چندین برنامه برای سخت افزار های مختلف کاهش میابد. از معایت آن نیز می توان به محدود بودن دسترسی آن به سخت افزار و سرویس های گوشی مانند سنسور ها و غیره اشاره کرد.

پس از انتشار برنامه دوره پشتیبانی رایگان 3 ماهه آغاز شده و در این دوره ما در کنار شما جهت رفع باگ ها و مشکلات احتمالی تا پایداری نسخه های برنامه خواهیم بود. در صورت نیاز به افزودن امکانات و یا تغییر برنامه قرار داد پشتیبانی به صورت ساعتی یا دوره ای بسته خواهد شد.

شرکت ما از سال 1394 در این حوزه فعال بوده و عضو پارک علم و فناوری خوزستان و همچنین نظام صنفی رایانه ای خوزستان بوده و شرکتی دانش بنیان می باشد. همچنین شما می توانید پروژه های ما و گواهی نامه های ما را مشاهده نمایید.

مراحل ایده تا تولید اپلیکیشن شما

در ابتدا با برگزاری یک یا چند جلسه به بررسی ایده مورد نظر شما پرداخته و آن را از نظر امکان سنجی ، میزان بازار و نحوی پیاده سازی این ایده بررسی خواهیم کرد.

پس از جلسه اولیه ما یک پروپزال شامل پلتفرم های پیاده سازی شونده، بخش ها و امکانات هر سامانه، زمان بندی و هزینه اجرای پروژه آماده و آن را برای شما ارسال خواهیم کرد.

پس از تایید پروپزال توسط شما یک قرارداد رسمی بین شما و این شرکت بسته خواهد شد.

جهت پیشرفت سریع تر پروژه و همچنین کاهش تغییرات آتی و پیاده سازی نزدیک ترین سامانه به آنچه در ذهن شما وجود دارد، ما در ابتدای امر اقدام یه ساخت نمونه اولیه گرافیگی شامل تعدادی عکس از نرم افزار خواهیم نمود و آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا تغییرات یا نظرات شما را در مورد این طرح ها دریافت و اعمال نماییم.

پس از گذشت حدود 60 درصد زمان پروژه ما نسخه ای به عنوان نسخه اولیه پروژه برای شما ارسال خواهم نمود که تقریبا شامل 80 درصد امکانات و پیاده سازی نهایی پروژه است.

پس از بررسی نسخه اولیه توسط شما جلسه ای برای بررسی نظرات شما درباره ی سامانه پیاده سازی شده وهمچنین اشکالات و خطاهای احتمالی موجود در رونده های پیاده سازی شده بگزار خواهیم کرد.

در این مرحله به تکمیل ساختار اپیکیشن ها و رفع عیوب موجود و اعمال تغییرات مد نظر شما خواهیم پرداخت.

پس از آماده سازی نسخه نهایی اپلیکیشن ها ، آن را برای شما در مارکت های معتبر داخلی و خارجی منتشر خواهیم نمود.

پس از انتشار برنامه ، دوره پشتیبانی آغاز شده ما جهت رفع عیوب و باگ های احتمالی برنامه و همچنین اضافه کردن امکانات جدید مورد نیاز در کنار شما خواهیم بود.

کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با کارمندان باتجربه فناوری اطلاعات

ما ۸ ساعت در روز در دسترس هستیم!
برای نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق و ارزیابی برنامه خود ، تماس بگیرید.